שאלות ותשובות

קורס דיגיטלי הינו הינו סדרת שיעורים המועברים בדיגיטל. בדרך כלל את הקורס ירכשו הלקוחות מיוצר הקורס. אנו כאן כדי ליצור עבורכם את הקרוס הברור ביותר, המקצועי ביותר והאומנותי ביותר, כזה שיותיר את התלמידים שלכם עם טעם של עוד.

 סרטוני תוכן הינם סרטונים בהם מועבר מידע. רעיון קצר, הסבר או כל דבר אחר. סרטוני התוכן מועלים בדרך כלל לרשתות החברתיות, או נשלחים בצורה פרטית לאנשים ברשימת היעד. סרטוני התוכן אצלינו מצולמים בדרך כלל בחדר הצילום שלנו, ערוכים בצורה אטרקטיבית קולעת ומעניינת, ובהתאמה אישית ואומנותית ללקוח. 

אינסטגרם הינה הרשת החברתית העכשווית ביותר בתקופה זו. לעסק יש יכולת לצמוח ולמכור, ולאדם יש יכולת להפוך לאדם\אושייה דרך רשת חברתית זו. פרסומים ברשת באינסטגרם יעשו בעיקר על ידי תמונות, קטעי וידאו, או הנפשות למיניהן. אנו כאן בכדי ליצור את הפרסומים שלכם בשפה העדכנית ביותר של עולם השיווק באינסטגרם. השיווק באינסטגרם נעשה בעיקר ע"י סטורי (סרטון\הנפשה) קצר של 3-60 שניות. או על ידי פוסט ויזואלי.

במיוחד עכשיו, בעידן הדיגיטל, ובזמן הקורונה, אירועים רבים הפכו לאירועי רב משתתפים דרך אפליקציות שונות. העברת אירוע לדיגיטלי דורשת חשיבה מתוחכמת והעברת האירוע רק דרך המסך.

אצלנו בוסרמן הפקות תוכלו ליצור אירוע דיגיטלי מושלם המיועד במיוחד לקהל היעד שלכם. אירוע שעל אף תכונותיו הדיגיטליות ישאיר את הצופים אחוזי התפעלות.

אצלנו כל סרט מקבל את מלוא תשומת הלב המיוחדת לו. משלב בניית התסריט ועד השלב המוגמר בו הסרט יוצא לאוויר העולם. הפרטים הקטנים חשובים לנו ביותר, ממקומות הצילום, הלבשה, איפור, הצילום המקצועי, והעריכה שיוצרת את החיבור והרגש המתאים.